یونیت هیتر بخار
آبان ۲۱, ۱۳۹۹
آیس بانک
آبان ۲۱, ۱۳۹۹
 
 

نام محصول : برج خنک کننده بزرگ صنعتی

سیستم های برج خنک کننده بزرگ صنعتی شرکت طوفان با مشخصات زیر تولید می شود و در مراحل طراحی و تولید آن تمام استانداردها و شرایط کیفی بالا رعایت می گردد.


برج خنک کننده بزرگ صنعتی

* توان برج های خنک کننده بزرگ صنعتی شرکت طوفان از 1000TR (280Kw) الی 15000 TR (4200Kw) می باشد.
* در ساخت این برج های خنک کننده گالوانیزه همانطور که از نامش پیداست از ورق های گالوانیزه یا فایبر گلاس با ضخامت های مختلف استفاده می شود. غالباً تشت دستگاه به علت فشار آب داخل آن از ضخامت 4 میلی متر و بدنه ها از ضخامت 3 میلی متر انتخاب می شوند. این ورق ها به صورت پیش پانچ مونتاژ می شود و هیچگونه جوشکاری نداریم،در موارد خاص و بزرگ میتوان از تشت های بتونی یا فایبر گلاس استفاده کرد و بدنه برج ها نیز از جنس ایرانیت یا فایبر باشد.
* فن های این برج ها از نوع آکسیال می باشد و نوع پره ها و زاویه آن ها بر اساس نرم افزار طراحی مشخص می گردد،اتصال فن ها نیز در سایزهای کوچک با تسمه می باشد ولی در سایزهای بزرگ با گیربکس و میل گاردان صورت می گیرد.
* الکتروموتورها از نوع 3 فاز با دور 1450 انتخاب می شوند و با پولی و فلکه و تسمه انتقال نیرو را به فن ها به عهده دارند غالباً نوع پولی فلکه از Taper Bush می باشد.
* نازلها از نوع پلاستیکی و با آب دهی 6 یا 8 یا 10 گالن در دقیقه استفاده می گردد.لوله های داخل و علمک ها از لوله گالوانیزه می باشد.
* کرکره قطره گیر از جنس p.p و به صورت زیگزاگ ساخته می شود تا بهترین راندمان را داشته باشد.
* شاسی دستگاه معمولاً از ناودانی استاندارد در سایزهای 10 الی 18 می باشد که با رنگ اپوکسی پوشش داده می شود اما در سایزهای بالا شاسی بتونی یا ستون های ناودانی یا تیرآهن خواهد بود.
* پکینگ های خنک کننده از نوع PVC می باشد با ضخامت های 400 الی 300 میکرون و ضمناً گام های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.