فن کویل زمینی
آبان ۲۲, ۱۳۹۹
چیلر آبی
آبان ۲۲, ۱۳۹۹
 
 

نام محصول : مینی چیلر

سیستم های مینی چیلر شرکت طوفان تهویه با مشخصات زیر تولید می شود و در مراحل طراحی و تولید آن تمام استانداردها و شرایط کیفی بالا رعایت میگردد.


مینی چیلر

* تناژ مینی چیلرها از 3 تن برودت (1kw) الی 10 تن برودت (3kw) می باشد.
* کندانسور هوائی این چیلرها دارای کویل از نوع فین پلیت با لوله های 8/3 اینچ می باشد با ضخامت مناسب و فن های آن از نوع Axial و مارک Zilabeg یا EBM یا روزنبرگ خواهد بود. در این مدل چیلرها تمام اجزاء چیلر روی یک شاسی قرار می گیرد.
* مبدلهای پوسته لوله که در چیلرهای طوفان تهویه مورد استفاده قرار می گیرد در کارخانه طوفان ساخته می شود و با بهترین لوله مسی و پوسته آهنی تهیه می گردد و در مدلهای متنوع ارائه میگردد.
* شاسی و بدنه و سقف مینی چیلرهای طوفان از ورقهای گالوانیزه طراحی و ساخته می شود که با رنگ پودر استاتیک کوره ای پوشش داده می شود.
* کمپرسورهای این چیلرها غالباً از برندهای کوپلند و یا Danfoss یا پاناسونیک می باشد که از نظر تیپ از نوع اسکرال مورد استفاده قرار می گیرد.
* تابلوی برق این چیلرها دارای کنترل کامل و مدار قدرت مناسب می باشند که تمام سعی ما این است که از بهترین برندهای موجود در لوازم برقی و الکترونیکی و کنترلی مثل TELE یا اشنایدر یا زیمنس و یا LS استفاده کنیم .
* شیر آلات نیز از مارک های اروپای غربی می باشد.
* سیستم دارای کنترل دقیق خواهد بود.
* پمپ و منبع انبساط بصورت انتخابی می باشد.

برچسب ها :