ایرکولر (فری کولینگ)
آبان ۷, ۱۳۹۹
چیلر پروسس
آبان ۷, ۱۳۹۹

نام محصول : داکت فن کویل

داکت فن کویلهای شرکت طوفان تهویه با مشخصات زیر ساخته می شود و در مراحل طراحی و تولید از استاندارد ها و شرایط کیفی بالا استفاده می شود.


داکت فن کویل

* هوادهی این فن کویلها از 500Cfm الی 2800Cfm می باشد. و توان سرمایشی از 2TR (0.6KW) الی 6TR (1.7KW) می باشد.
* کویل در این فن کویل از نوع فین پلیت لوله 8/3 سه ردیفه و با فین آلومینیوم ساده یا روکش دار( Gold یا Blue ) مورد استفاده قرار می گیرد. گرمایش و سرمایش هر دو از این کویل منتج می شوند البته میتوان کویل گرمائی نیز به صورت مجزا نصب گردد..
* بدنه این فن کویلها از ورق با کیفیت گالوانیزه ساخته می شود و به دلیل عدم جوشکاری در آن (تمام پیچ و مهره و پرچ) رنگ و پوشش نیاز ندارد اما تمام ورق های آن با دستگاه پانچ و خم CNC ساخته می شود.
* در این فن کویلها به دلیل امکان هوای تازه جعبه مخلوط کننده نصب می گردد که هوای برگشت و تازه مخلوط شوند و راندمان دستگاه افزایش یابد همچنین باعث تلطیف هوا به دلیل افزایش اکسیژن می گردد.
* فن این فن کویلها از نوع سانتریفیوژ می باشد که با حلزونی گالوانیزه یا پلاستیکی و نیز پروانه فلزی و غالباً به صورت کوپل مستقیم ساخته می شود و کاملاً بالانس دیجیتال شده .
* الکتروموتور این فن کویلها از نوع خاص می باشد و از نوع خارجی و ایرانی هر دو مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به خواست مشتری و سفارش میتوان از توان های مختلف برای مدل های مختلف فن کویل ها استفاده کرد.
* فیلتر این فن کویلها از نوع آلومینیوم قابل شستشو و یا نوع ویژه نانو می باشد. فیلترهای آلومینیوم با ضخامت 1 اینچ می باشد.
* سینی این فن کویلها کاملاً عایق و آب بندی شده و دارای لوله درین است.
* افت فشار در این فن کویلها میتواند تا 350Pa (1.4 inWG) جبران شود.

برچسب ها :