پکیج یونیت یکپارچه هوائی
مهر ۱۶, ۱۳۹۹

نام محصول : برج خنک کننده استیل

سیستم های برج خنک کننده استیل شرکت طوفان با مشخصات زیر تولید می شود و در مراحل طراحی و تولید آن تمام استانداردها و شرایط کیفی بالا رعایت می گردد.


برج خنک کننده استیل

* توان برج های خنک کننده استیل شرکت طوفان از 30TR (8.5Kw) الی 1200 TR (340Kw) ساخته می باشد.
* در ساخت برج های خنک کننده استیل همانطور که از نامش پیداست از ورق های استیل با ضخامت های مختلف استفاده می شود. غالباً تشت دستگاه به علت فشار آب داخل آن از ضخامت 2 میلی متر و بدنه ها از ضخامت 1 میلی متر انتخاب می شوند. این ورق ها به صورت پیش پانچ مونتاژ می شود و هیچگونه جوشکاری نداریم.
* فن های این برج ها از نوع سانتریفیوژ می باشد و نوع پره ها فوروارد است ضمناً این فن ها ساخت شرکت طوفان است براساس طرح نیکوترا ایتالیا حتی میتوان جنس فن ها نیز از استیل باشد.
* الکتروموتورها از نوع 3 فاز با دور 1450 انتخاب می شوند و با پولی و فلکه و تسمه انتقال نیرو را به فن ها به عهده دارند غالباً نوع پولی فلکه از Taper Bush می باشد.
* نازلها از نوع پلاستیکی و با آب دهی 3 و 6 گالن در دقیقه استفاده می گردد.لوله های داخل و علمک ها از لوله گالوانیزه می باشداما عملیات جوشکاری انجام نمی گیرد.
* کرکره قطره گیر از نوع گالوانیزه یا استیل و به صورت زیگزاگ ساخته می شود تا بهترین راندمان را داشته باشد.
* شاسی دستگاه معمولاً از ناودانی استاندارد در سایزهای 10 الی 18 می باشد که با رنگ اپوکسی پوشش داده می شود.
* پکینگ های خنک کننده از نوع PVC می باشد با ضخامت های 400 الی 300 میکرون و ضمناً گام های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.