هواساز عمودی معمولی
آبان ۲۲, ۱۳۹۹
هواساز ایرواشر
آبان ۲۲, ۱۳۹۹

نام محصول : هواساز بزرگ صنعتی

این دستگاه ها در شرکت طوفان با شرایط زیر تولید می گردد و در مراحل طراحی و تولید آن تمام استانداردها و شرایط کیفی رعایت می گردد


هواساز بزرگ صنعتی

* هوادهی این هواسازها از 30000cfm (51000m3/h) الی 200000cfm (340000m3/h) می باشد.
* غالباً دارای کویل آبسرد از نوع فین پلیت با لوله 8/5 می باشد اما در مواردی میتواند به کویل DX نیز مجهز شود.
* وظیفه گرمایش سیستم را معمولاً کویل آبگرم یا بخار داغ به عهده دارد که از لوله 8/5 مسی ساخته می شود و از نوع فین پلیت است .
* فن این هواساز ها از انواع سانتریفیوژ Backward خواهد بود بسته به شرایط هوادهی و افت فشار خط و دستگاه . این فن ها ساخت شرکت طوفان است و طبق استاندارد فن های نیکوترا ایتالیا طراحی و ساخته می شود و برای افت فشار بسیار بالا تا 45 اینچ آب طراحی می گردد.
* الکتروموتور فن های مورد استفاده از الکتروموتورهای 3 فاز با دورهای 1500 یا 3000 انتخاب می شود و از مارک های داخلی و خارجی بسته به سفارش بهره می برد.
* پولی و فلکه های فن ها از نوع داکتیل نشکن می باشد و غالباً از نوع Taper Bush
* درب و بدنه ها همگی به عایق پلی رول مجهز هستند.
* شاسی از ناودانی با پوشش رنگ اپوکسی و بدنه نیز از گالوانیزه با پوشش رنگ پودر استاتیک کوره ای می باشد.
* فیلترها نیز عموماً از نوع آلومینیوم قابل شستشو 5 لایه یا 7 لایه خواهد بود در مواردی از فیلترهای پلیتد یا Bag استفاده می شود مانند پروژه های مواد غذایی یا صنایع خاص.
* اسکلت دستگاه از پروفیل فلزی مستحکم می باشد.سایزهای 10سانتی-12 سانتی.
* دمپرها نیز از پروفیل آلومینیوم تهیه می گردد طبق طرح ARROSIO ایتالیا، البته به سفارش می توان دمپر گالوانیزه نیز نصب گردد به دلیل حجم سنگین و ابعاد وسیع این نوع هواساز ها غالباً به صورت نیمه دمونتاژ و تمام دمونتاژ در محل پروژه نصب می گردد.