هواساز بزرگ صنعتی
آبان ۲۲, ۱۳۹۹
کندانسینگ یونیت هوائی
آبان ۲۲, ۱۳۹۹
 
 

نام محصول : هواساز ایرواشر

این دستگاه ها در شرکت طوفان با شرایط زیر تولید می گردد و در مراحل طراحی و تولید آن تمام استانداردها و شرایط کیفی رعایت می گردد.


هواساز ایرواشر

* هوادهی این هواسازها از 2500cfm (4200m3/h) الی 70000cfm (118000m3/h) می باشد.
* وظیفه گرمایش سیستم را معمولاً کویل آبگرم یا بخار داغ به عهده دارد که از لوله 8/5 مسی ساخته می شود و از نوع فین پلیت است .
* فن این هواساز ها از انواع سانتریفیوژ Forward یا Backward خواهد بود بسته به شرایط هوادهی و افت فشار خط و دستگاه . این فن ها ساخت شرکت طوفان است و طبق استاندارد فن های نیکوترا ایتالیا طراحی و ساخته می شود.
* الکتروموتور فن های مورد استفاده از الکتروموتورهای 3 فاز با دورهای 1500 یا 3000 انتخاب می شود و از مارک های داخلی و خارجی بسته به سفارش بهره می برد.
* پولی و فلکه های فن ها از نوع داکتیل نشکن می باشد و غالباً از نوع Taper Bush * درب و بدنه ها همگی به عایق پلی رول مجهز هستند.
* شاسی از ناودانی یا ورق ضخیم با پوشش رنگ پودر استاتیک کوره ای و بدنه نیز از گالوانیزه با پوشش رنگ پودر استاتیک کوره ای می باشد.
* فیلترها نیز عموماً از نوع آلومینیوم قابل شستشو 5 لایه یا 7 لایه خواهد بود در مواردی از فیلترهای پلیتد استفاده می شود.
* اسکلت دستگاه از پروفیل آلومینیوم مستحکم طبق طرح ARROSIO ایتالیا می باشد.سایزهای 4 سانتی،5سانتی و 7 سانتی
* دمپرها نیز از پروفیل آلومینیوم تهیه می گردد طبق طرح ARROSIO ایتالیا.
* برای سرمایش از سیستم ایرواشر که با نازل و باکس ویژه و یا بسترهای سلولزی استفاده می شود ایرواشرها در حالت نازلی دارای نازلهای پلاستیکی که از نوع ضد رسوب هستند بهره می برند و در حالت سلولزی از المانهای متعدد از جنس سلولزی استفاده می کنند.
* پمپ ایرواشرها برای سیکل آب داخل معمولاً از نوع کف کش هستند ولی در موارد سفارشی می توان از نوع خطی استفاده کرد.
* بدنه و تشت ایرواشر از ورق های ضخیم تر از بدنه دستگاه استفاده می کنند.