داکت فن کویل
مهر ۱۶, ۱۳۹۹
پکیج یونیت یکپارچه هوائی
مهر ۱۶, ۱۳۹۹

نام محصول : چیلر پروسس (هوائی)

سیستم های چیلر پروسس شرکت طوفان تهویه با مشخصات زیر تولید می شود و در مراحل طراحی و تولید آن تمام استانداردها و شرایط کیفی بالا رعایت میگردد.


چیلر پروسس (هوائی)

* تناژ چیلرهای پروسس از 20 تن برودت (6kw) الی 300 تن برودت (86kw) می باشد.
* کندانسور هوائی این چیلرها دارای کویل از نوع فین پلیت با لوله های 8/3 یا 2/1 اینچ می باشد با ضخامت مناسب و فن های آن از نوع Axial و مارک Zilabeg یا EBM یا روزنبرگ خواهد بود. و غالباً نوع قرارگیری کویل ها بصورت V می باشد. در این مدل چیلرها تمام اجزاء چیلر روی یک شاسی قرار می گیرد و بصورت یکپارچه ساخته می شود.
* مبدلهای پوسته لوله که در چیلرهای طوفان تهویه مورد استفاده قرار می گیرد در کارخانه طوفان ساخته می شود و با بهترین لوله مسی و پوسته آهنی تهیه می گردد و در مدلهای متنوع ارائه میگردد.
* منبع پروسس در این چیلرها از ورق استیل و یا گالوانیزه ساخته می شود و در ساخت آن از جوشکاری مناسب و با کیفیت استفاده می کنیم. پمپ این چیلرها (سیکل) غالباً استیل می باشد لیکن از پمپ معمولی نیز می توانیم استفاده کنیم. تمام بدنه سقف و زیر منبع عایق الاستومری می شود که ضریب انتقال بسیار پایینی دارد.
* شاسی چیلرهای طوفان از ناودانی استاندارد و یا ورقهای ضخیم طراحی و ساخته می شود که با پوشش رنگ اپوکسی ضدخوردگی پوشش داده می شود.
* کمپرسورهای این چیلرها غالباً از برندهای Bitzer ، کوپلند و یا HAN Bell می باشد که از نظر تیپ در انواع اسکرال و اسکرو و پیستونی مورد استفاده قرار می گیرد.
* تابلوی برق این چیلرها دارای کنترل کامل و مدار قدرت مناسب می باشند و تمام سعی ما بر این است که از بهترین برندهای موجود در لوازم برقی و الکترونیکی و کنترلی مثل TELE یا اشنایدر یا زیمنس و یا LS استفاده کنیم .
* شیر آلات نیز از مارک های اروپای غربی می باشد و در تناژهای بالا حتماً از شیر انبساط الکترونیکی استفاده می کنیم.